•  

Party stany

Zaoberáme sa kompletnými službami v oblasti prenájmu certifikovaných bežných párty-stanov na domáce rodinné stretnutia a veľkokapacitných profi-stanov, od záhradných osláv po svadby a masové podujatia. Naše stany zabezpečia pohodu a poskytnú ochranu i zázemie všetkým zúčastneným pri akomkoľvek počasí. V rámci ponuky zabezpečujeme prenájom, dopravu, inštaláciu stanu a jeho zariadenie kompletným mobiliárom. Ponuka skupiny restaurak.sk zabezpečí okrem cateringových služieb, aj dodanie inventáru tak, aby ste si zo svojho podujatia odniesli len tie najlepšie zážitky. Kdekoľvek a kedykoľvek zabezpečíme pod šírym nebom podujatie pre 10 – 1000 ľudí...


Naša ponuka

  • Modulové stany

Cena za prenájom 6 € / m2 / deň
10 x 16 m  Modul - 960 €
10 x 20 m  Modul - 1 200 €

  • Rúrkové stany

Cena za prenájom  4,80 € / m2 / deň
6 x 12 m Premium - 350 €
8 x 12 m Premium - 460 €
8 x 24 m Premium XL - 1 000 € 

  • Okruhliak  6m - 150 €
  • Milano (dvojveža) 6,8 x 5 m - 180 €
  • Pagoda 5 x 5 m - 350 €
  • Nožnicové stany

Rýchloskladacie stany používané ako prezentačné, predajné stánky alebo ako doplnok ku veľkokapacitným stanom.
3 x 3 m - 40 €
4 x 8 m - 150 €

V cene je zahrnutá montáž ,demontáž  a  prenájom na deň  vrátane  DPH 20%.Kotviace prvky a ostatné doplnky ku party stanom nie je v cene.

„ KDEKOĽVEK A KEDYKOĽVEK
Party stany
Party stany
Party stany
Party stany
Party stany
Party stany
Party stany
Party stany


Napíšte nám

Sme veľmi radi, že ste sa na nás obrátili so záujmom o naše služby. Na základe Vašich požiadaviek Vám vypracujeme cenovú ponuku, poprípade Vás budeme kontaktovať ohľadne doplňujúcich informácii pre vypracovanie komplexnej ponuky.

Chceme Vás týmto informovať, že vypracovanie prvej cenovej ponuky nie je spoplatnené. V prípade akejkoľvek úpravy/zmeny/vypracovania ďalšej cenovej ponuky, Vám bude účtovaný poplatok vo výške 9,90 €/ s DPH. Ak sa rozhodnete našu cenovú ponuku akceptovať, poplatok Vám bude odrátaný vo finálnej faktúre.

Ďakujeme za pochopenie.

Mám záujem o:

* - povinné položky