•  

Catering

Cateringové služby skupiny restaurak.sk ponúkajú zabezpečenie rôznych druhov občerstvenia a stravovania. Kdekoľvek a kedykoľvek od donášky až po riešenia na kľúč – podľa požiadaviek zákazníka. Zrealizujeme kultúrne, športové a eventové podujatia, zorganizujeme akcie v našich prevádzkach aj na ľubovoľnom mieste a zabezpečíme vyškolený personál. Podstatou tejto služby je správne načasovanie, precízna logistika, manažment a samozrejme ľudia, pre ktorých to nie je len povolanie.

Náš profesionálny tím Vám pripraví catering na mieru. Môžete si vybrať zo základnej ponuky, alebo Vám vypracujeme ponuku na základe Vašich špecifických požiadaviek.

Záväznú objednávku na zabezpečenie cateringu je potrebné zrelizovať minimálne 5  pracovných dní vopred.

Nepoznáme problémy, poznáme len riešenia.

FIREMNÝ CATERING

  • recepcie, team buildingy, vianočné večierky,outdoor catering, rauty, coffee breaks, brunch,  raňajkové menu.....eventy všetkých typov


SÚKROMNÝ CATERING

Starosti a stres? Radi pripravíme pre vašu rodinu, blízkych  a priateľov  rodinné oslavy a stretnutia, garden party, grilovačky, svadby, výročia, promócie, krstiny, birmovky, sväté prijímania, kary ... V akomkoľvek priestore podľa vášho výberu

Aby vaša akcia prebehla  k plnej spokojnosti, v rámci našich kapacít vám zabezpečíme aj potrebný inventár ako napr.

  • party stany,
  • prenájom stolov a stoličiek,
  • prenájom kompletného inventáru a príborov,
  • obsluhujúci personál
Catering
Catering
Catering
Catering
Catering
Catering
Catering
Catering
Catering
Catering
Catering
Catering
Catering

MENU - Základná ponuka

„ KDEKOĽVEK A KEDYKOĽVEK

Vybrali ste si, alebo potrebujete poradiť?

Kontaktujte nás na:

info@restaurak.sk
+421 905 303 196


Napíšte nám

Sme veľmi radi, že ste sa na nás obrátili so záujmom o naše služby. Na základe Vašich požiadaviek Vám vypracujeme cenovú ponuku, poprípade Vás budeme kontaktovať ohľadne doplňujúcich informácii pre vypracovanie komplexnej ponuky.

Chceme Vás týmto informovať, že vypracovanie prvej cenovej ponuky nie je spoplatnené. V prípade akejkoľvek úpravy/zmeny/vypracovania ďalšej cenovej ponuky, Vám bude účtovaný poplatok vo výške 9,90 €/ s DPH. Ak sa rozhodnete našu cenovú ponuku akceptovať, poplatok Vám bude odrátaný vo finálnej faktúre.

Ďakujeme za pochopenie.

Mám záujem o:

* - povinné položky