•  

Jedáleň Vojvodská

Novodobá história Jedálne VOJVODSKÁ sa začala písať v závere roka 2017, keď jej prevádzku prevzala spoločnosť Gastroservis MM s.r.o.  Poskytujeme stravovanie a rozvoz stravy pre seniorov v Košiciach a okolí 365 dní v roku. Aktuálne je jedáleň zmluvným partnerom siedmych mestských častí a Magistrátu mesta Košice. Pre seniorov pripravujeme okrem tradičného stravovania, aj diétne alebo vegetariánske jedlá. Kuchyňa disponuje schválenou kapacitou až 3000 jedál denne. Vďaka tomu v spolupráci so združením Aregala Slovensko – kuchári bez hraníc, zabezpečujeme celodenné stravovanie v krízových situáciách nielen v meste Košice. Poskytujeme výhodu NON-STOP dispečingu a partnerskej spolupráce s ekologickou dopravnou službou 15-timi elektroautami, vďaka ktorej dokážeme zabezpečiť rozvoz stravy pre stovky odberateľov na dennej báze, nielen v Košiciach.

Zákazníkom je k dispozícii priestranná klimatizovaná jedáleň s kapacitou 150 pohodlných miest na sedenie, salónik pre 50 a útulná kaviareň pre 30 osôb s knižnicou. Všetky priestory sú k dispozícii na súkromný, či firemný catering, kultúrne a spoločenské podujatia alebo oslavy.

Jedálny lístok


Napíšte nám

Sme veľmi radi, že ste sa na nás obrátili so záujmom o naše služby. Na základe Vašich požiadaviek Vám vypracujeme cenovú ponuku, poprípade Vás budeme kontaktovať ohľadne doplňujúcich informácii pre vypracovanie komplexnej ponuky.

Chceme Vás týmto informovať, že vypracovanie prvej cenovej ponuky nie je spoplatnené. V prípade akejkoľvek úpravy/zmeny/vypracovania ďalšej cenovej ponuky, Vám bude účtovaný poplatok vo výške 9,90 €/ s DPH. Ak sa rozhodnete našu cenovú ponuku akceptovať, poplatok Vám bude odrátaný vo finálnej faktúre.

Ďakujeme za pochopenie.

Mám záujem o:

* - povinné položky