O násMarek Mruz Vám ponúka viac

Mruz

Týmto heslom sa snažím ukázať, že kvalitne a dobre sa dá najesť aj na koľajniciach.

Svoju firmu prezentujúcu kvalitu, starostlivo budujem už 10 rokov, no už 15 rokov sa snažím cestujúcim poskytnúť zážitkovú gastronómiu, a tým im spríjemniť cestu v reštauračnom vozni.

Základom tejto spoločnosti sú moje dlhoročné skúsenosti, prax v gastronómii, a v neposlednom rade aj flexibilný a stabilný personál. Mojou základnou myšlienkou je urobiť reštauráciu nielen z reštauračného vozňa, ale z celého vlaku.

Práve preto, ak z akéhokoľvek dôvodu nemôžete opustiť svoje miesto, náš personál Vás po osobnej alebo telefonickej objednávke obslúži, Vami vybrané jedlo a nápoje pripraví, a donesie priamo k Vám. Nami poskytnuté jedlo je lákavé nielen vzhľadom a vôňou, ale ten skutočný zážitok príde až pri jeho ochutnaní.

Časom sa portfólio našich služieb rozšírilo aj o prenájom party stanov,
ktoré sa dajú využiť na rôzne kultúrne a spoločenské udalosti. Neodmysliteľnou súčasťou takýchto udalostí je aj služba Catering, ktorá Vašu pripravovanú akciu kompletne premení na jedinečnú a dokonalú.
K dispozícii máme aj nadštandardne vybavenú kuchyňu, v ktorej pripravujeme denne množstvo chutných pokrmov nielen v rámci reštauračného vozňa, ale aj mimo neho formou denného obedového menu.

Príjemnú cestu a dobrú chuť praje zakladateľ a majiteľ spoločnosti Gastroservis MM, s.r.o. Marek Mruz